Ataşehir köy ürünleri almak istiyorsunuz ve sipariş vererek kapınıza teslim edilmesini istiyorsunuz ama kapıya sipariş geldiğinde servis ücreti ödemek istemiyorsunuz o zaman yapmanız gereken tek şey sütçüm sitesine girerek den sipariş vermek olacaktır.

Ataşehir sütçüm köy ürünlerini haftanın 6 günü Ataşehir’in birçok Mahallesi’ne dağıtmaktadır ve servis ücreti kesinlikle almamaktadır Sipariş vermiş olduğunuz günün ertesi günü hangi mahallede oturuyorsanız belirli bir saat aralığında siparişiniz kapınıza teslim edilir ve Teslim edildikten sonra ödemesi alınır.

Köy ürünleri arasında birçok ürün var örnek göstermek gerekirse köy peyniri, Kütahya köy tarhanası, köy eriştesi Birgül doğal yayık Köy tereyağı, doğal köy sütü ve doğal köy yumurtası gibi birçok ürün siparişinde bulunabilirsiniz.

26 Yorum

 1. Safiye kılıç

  Gerçekten çok kaliteli ürünler ve doğal sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için bulunmaz ürünleri var hepsi doğal

 2. Betül Bozdoğan

  Ben sürekli buradan ürünlerimi alıyorum hem kaliteli hem lezzetli ve servis ücretinin olmaması çok iyi hem sağlık yaşayın hemde doğal besinleri ücretsiz şekilde sipariş verin

 3. Yusuf Bat

  Bir çok köy ürünlerinin yer aldığı Ataşehir köy ürünlerine sipariş verirken ücret ödemek istemiyorsanız ve hemen teslim almak istiyorsanız doğru adres burası.

 4. Emre Yılmaz

  Kaliteli çok iyi ürünleri var. Ben aldım. Gayet iyi kargosuda iyi paketlemede şahane herkese tavsiye ederim. 👌👍

 5. Yeliz

  Sizden gezen tavuk yumurtasi ve günlük süt alıyoruz, çok memnunum ürünlerden ellerinize sağlık özenle paketleyip gönderiyorsunuz teşekkürler.

 6. Serkan

  Tarhana ve sütleri ile ünlü güzel işletme servis paketlemesi gayet hızlı bozulmadan ve endişe etmeden anında kapıda harikasınız

 7. Serap

  Günümüzde şehir sarmalı içinde köy hayatını sağlıklı organik lezzetlerini daha çok özler olduk. Ama Ataşehirde bu yaşamı ayakta tutmaya çalışan bazı işletmeler sayesinde sütü sağılmış olarak katkısız içebiliriz.

 8. Mehmet

  Sağlıklı beslenmek istiyorsanız ve köy ürünleri almak istiyorsanız bu yazıyı okuyarak istediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz.

 9. Seyda

  Koy urunlerı bır baska oluyor organık hem cocuklarımız bızler ıcın daha saglıklı bnde sıparıs vermek ısterım.

 10. Emrah

  Siteyi inceledim ürünlerinizi çok beğendim taze ve günlük olarak üretilmesi harika.Köy ürünleri tüketmeyi seviyoruz inşallah sipariş vericez bizde.

 11. Emrah

  Köy ürünlerini Organik bi şekilde tüketmeyi almayı seven biri olarak sağlıklı güzel ürünlerinizi almak isteriz inşallah.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir